MENU

Akcesoria do flag typu winder

Poniżej przedstawiamy wybrane akcesoria, jeżeli nie ma tutaj elementu, którego Państwo szukają zapraszamy do wysyłania zapytań mailowych : biuro@flagireklamowe.pl

Od 2015 roku posiadamy największy sklep z akcesoriami flagowymi w Polsce. Za pośrednictwem strony poznają Państwo ceny konkretnych produktów, ich dostępność oraz koszty dostawy. Za całe zakupy będą Państwo mogli zapłacić szybko i bezpiecznie za pośrednictwem płatności dotpay.pl. -> zapraszamy do sklepu: części do masztów.

Podstawa wbijana z rotorem. Najczęściej kupowana i najbardziej ergonomiczna podstawa do flag typu winder. Podstawę tą można wbić w każdy luźny grunt. Przyspawany rotor pozwala na obracanie się flagi wraz z kierunkiem wiatru. Zapobiega to naprężeniom na fladze.

podstawa wbijana z rotorem

Podstawa krzyżowa. Jeżeli nie ma możliwości ustawienia flagi na luźnym gruncie to alternatywną podstawą jest podstawa krzyżowa. Waga samej podstawy to 2kg. Można ją także dociążyć obciążnikiem wodnym. Na zewnątrz zalecana jest podstawa z rotorem.

Podstawa krzyżowa do ekspozycji wewnętrznej lub zewnętrznej (z rotorem). Możliwość stawiania bez obciążnika wodnego lub z obciążnikem.

podstawa krzyżowa do winder podstawa do flag

Obciążnik wodny.

obciaznik wodny

Podstawa najazdowa. Pozwala na postawienie flagi przy samochodzie. Auto powinno najechać na podstawę jednocześnie stabilizując cały zestaw flagowy.

podstawa najazdowa

Podstawa ciężka 12 kg z rotorem - Główną zaletą tej podstawy jest możliwość ekspozycji zarówno na twardym jak i na miękkim gruncie. Jest też bardzo estetyczna. Polecana w szczególności do wszystkich masztów przenośnych z włókna szklanego włókna szklanego (maszty innych producentów o średnicy wewnętrzenej 17mm) i aluminum

podstawa ciężka

Podstawa ciężka 5 kg z rotorem - Główną zaletą tej podstawy jest możliwość ekspozycji zarówno na twardym jak i na miękkim gruncie. Podstawa została estetycznie wykonana ze zrecyklingowanej gumy. Polecana w szczególności do wszystkich masztów przenośnych z włókna szklanego włókna szklanego (maszty innych producentów o średnicy wewnętrzenej 17mm) i aluminum.

podstawa ciezka poznan

Torba do przechowywania i transportu. Ergonomiczny futerał w którym mieści się maszt flaga oraz podstawa.

torbaAkcesoria do flag i masztów reklamowych

Obciążniki do flag standardowych

obciąznik do flag

Opaski do montażu flag na masztach bez linki

opaski do flag

Akcesoria do flag na drzewcach

Uchwyty fasadowe

uchwyt fasadowy do flag uchwyt fasadowy do flag uchwyt fasadowy do flagDrzewce do flag

drzewce do flag

Maszty Winder

Maszty te cieszą się największą popularnością na wszelkiego rodzaju eventach plenerowych oraz jako niestandardowa reklama zewnętrzna. Montowane są przy sklepach, salonach, myjniach, solariach.....Maszty segmentowe

Używane najczęściej na placach budowy przy inwestycjach budowlanych. Inwestor lub główny wykonawca może na nich z powodzeniem prezentować swoją flagę.Maszty teleskopowe

Maszty teleskopowe to przenośne maszty o wysokości 5,8m. Łatwe w montażu jak i transporcie. Najczęściej używane na targach plenerowych oraz w halach wystawienniczy.

flagi reklamowe poznan